حامل پیام مقام معظم رهبری هستم/ از هیچ تهدیدی هراس نداریم
حامل پیام مقام معظم رهبری هستم/ از هیچ تهدیدی هراس نداریم
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:چند روز گذشته در محضر فرماندهی معظم کل قوا بودم و ایشان فرمودند پیام تبریک و تسلیت بنده را به خانواده‌های شهدا برسانید و امروز بنده حامل پیام رهبر انقلاب هستم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:چند روز گذشته در محضر فرماندهی معظم کل قوا بودم و ایشان فرمودند پیام تبریک و تسلیت بنده را به خانواده‌های شهدا برسانید و امروز بنده حامل پیام رهبر انقلاب هستم.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در استان بوشهر به‌همراه جمعی از فرماندهان و اعضای شورای شهر در منزل شهدای حادثه شناور پشتیانی کنارک با خانواده‌های معظم شهیدان موسوی‌نژاد، دهقانی، رازی، سپهری اهرمی و پویان‌فر دیدار و گفتگو کرد.

دریادار خانزادی ضمن دلجویی از خانواده‌های معظم شهدای رمضان، گفت: چند روز گذشته در محضر فرماندهی معظم کل قوا بودم و ایشان فرمودند پیام تبریک و تسلیت بنده را به خانواده‌های شهدای والامقام برسانید و امروز بنده حامل پیام مقام معظم رهبری به شما هستم.

وی با بیان اینکه شهدا طلایه‌دار عزت و اقتدار در تمام عرصه‌ها هستند، اظهار داشت: این عزیزان با حرکت در مسیر نورانی قرآن، به شهادتی که در کتاب آسمانی به آن بارها تاکید شده، رسیدند و محشور شدند و به نوعی طلایه داران مخلص و فداییان رهبر انقلاب اسلامی در مسیر حرکت با عظمت انقلاب اسلامی که تمدن سازی را در گام دوم به دنبال دارد هستند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه فرماندهی معظم کل قوا بارها به مجموعه نیروهای مسلح بر موضوع دانش و علم افزایی، ایمان و شجاعت و حرکت در مسیری که امنیت را برای جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران به ارمغان بیاورد تاکید کرده‌اند، افزود: حرکت در این مسیر ارزشمند بی شک نیازمند وجود انسان‌های مخلص و با روحیه ایثار و از خودگذشتگی است تا در مسیر انقلاب و برقراری امنیت در مرزها و آب‌های دور دست جان خود را تقدیم این انقلاب کنند و آرامش را برای ما به ارمغان بیاورند.

امیر دریادار خانزادی اظهار داشت: ما در مجموعه نیروی دریایی که این لباس را به تن کرده‌ایم در واقع در مسیری ایستاده‌ایم که آغاز و انتهای آن شهادت است. ما به‌عنوان سربازان ایران اسلامی در صف ثروت، شهرت و قدرت نایستاده‌ایم، بلکه برای برقراری امنیت و دور نگهداشتن استکبار جهانی از حدود و ثغور ایران اسلامی به ویژه در عرصه دریا در صف ایثار، جانفشانی و شهادت ایستاده‌ایم و در این راه از هیچ تهدیدی هراس نداریم و با اقتدار در برابر تمام دسیسه‌های دشمن ایستاده‌ایم.

وی خطاب به خانواده‌های معظم شهدا عنوان کرد: توفیق شهادت در عرصه دریا به‌عنوان یکی از سربازان ولایت در مسیر ایجاد امنیت، توفیق بزرگی است و خداوند در قرآن کریم هم به کسانی که جان خودشان را در راه تحقق آرمان‌های حکومت اسلامی تقدیم می‌کنند و هم به خانواده‌های آنان که در قبال مصیبت و آزمایشی که در درگاه الهی از آنها به عمل می‌آید، سلام و درود فراوان می‌فرستد و می‌فرمایند: اینها هدایت شدگان هستند، شهدا و خانواده شهدا کسانی هستند که این توفیق را پیدا کردند که در راه مستقیم مورد هدایت قرار گرفته‌اند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: همه‌ی ما باید به خود ببالیم که به برکت انقلاب اسلامی، فرزندانی با غیرت در دامان این مملکت تربیت شده‌اند که حماسه آفرین و افتخار آفرین و با کرامت و متکی به آموزه‌های دینی و انقلابی هستند و این را ما به وضوح در شخصیت وجودی این شهدا دیدیم.