رسول‌پناه: پاداش قهرمانی پرسپولیس را پایان فصل پرداخت می کنیم
رسول‌پناه: پاداش قهرمانی پرسپولیس را پایان فصل پرداخت می کنیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پاداش قهرمانی بازیکنان پرسپولیس را طبق قرارداد تا پایان فصل به بازیکنان و کادرفنی پرداخت خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، مهدی رسول‌پناه با اشاره به چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر، گفت: چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس را به هواداران عزیز تیم تبریک می گویم و از اینکه توانستیم دل هواداران را شاد کنیم خوشحالم.

وی در مورد پاداش قهرمانی بازیکنان و کادرفنی ادامه داد: پاداش موفقیت‌ها در قرارداد بازیکنان آماده و حتما به آنها پرداخت خواهد شد اما مبلغ آن را نمی توانم بیان کنم. پاداش های قبلی بازیکنان پرداخت شده و مطمئن باشید پاداش قهرمانی هم پرداخت می شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه هواداران نمی توانند برای جشن قهرمانی کنار ما باشند اما در تلاشیم تا جشن باشکوهی را برگزار کنیم.

وی در خصوص شایعه جدایی بشار رسن از پرسپولیس اظهار داشت: در خصوص نقل و انتقالات در پایان فصل تصمیم گیری خواهیم کرد. هواداران اطمینان داشته باشند شاکله اصلی پرسپولیس حفظ خواهد شد و مطمئن باشید تلاش می کنیم که بشار را در پرسپولیس حفظ کنیم.

رسول پناه گفت: برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا قرار شد هفدهم یا هجدهم شهریور ماه راهی قطر شویم.

تیم فوتبال پرسپولیس، جمعه شب در هفته بیست و ششم لیگ برتر در زمین نفت مسجدسلیمان به برتری دو بر یک دست یافت و برای چهارمین دوره متوالی قهرمان لیگ برتر شد.