صبر و نجابت تولید در برابر فشارهای انرژی و مالی مثال زدنی است/همه برای حفظ تولید و اشتغال مدارا و تعامل کنند
صبر و نجابت تولید در برابر فشارهای انرژی و مالی مثال زدنی است/همه برای حفظ تولید و اشتغال مدارا و تعامل کنند
معین نیوز_مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: کاهش تخصیص ارز و منابع مالی و کمبود انرژی با شعار سال متضاد است به عنوان یک کارگر تولید از دغدغه‌های تولید دفاع می‌کنم.

به گزارش معین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت گیلان؛ تیمور پورحیدری در جمع مدیران صنعتی حوزه روشنایی و الکترونیکی استان که در سالن همایش این اداره کل برگزار شد اظهار داشت: با افتخار برای حل مشکل کوچکی از یک واحد صنعتی به ۵۰ نفر مسئول زنگ می‌زنم و نامه نگاری می‌کنم.

وی با بیان اینکه نسبت به برخی فشارهای داخلی حوزه انرژی و رویکرد نظام مالی و ارزی بسیار متاثرم افزود: در تمامی جلسات و محافل با تعصب ویژه به عنوان یک کارگر تولید از دغدغه های بخش تولید دفاع می‌کنم و مسائل و چالش‌های مطروحه در این نشست را که درد امروز تولید هست را به طور جدی پیگیری خواهم کرد.

این مسئول با تاسی به فرامین مقام معظم رهبری که فرموده اند “تولید؛ می‌تواند گره گشای کلیه مشکلات اقتصادی جامعه باشد” اضافه کرد: توسعه تولید و افزایش اشتغال فقط به همت اداره کل صمت مقدور نیست و همه دستگاه‌های زیربنایی،تامین اجتماعی، سیستم بانکی و ارزی،امور مالیاتی و استاندارد به صورت عملیاتی و موثر باید پای کار باشند و سختی‌های امروز تولید و انواع چالش‌های آن دردمندانه درک کند و همه برای حفظ تولید و اشتغال مدارا و تعامل کنند.

گفتنی است ابتدا در این نشست؛ یکایک مدیران واحدهای صنعتی مشکلات و نقطه نظرات خود را در حوزه تولید اعلام کردند و از نوع رویکرد و عملکرد برخی از نهادهای زیرساختی و مالی نسبت به واحدهای صنعتی گلایه و اعتراض خود را بیان نمودند.