پرونده اکبر طبری جعبه سیاه بسیاری از فسادها در کشور است
پرونده اکبر طبری جعبه سیاه بسیاری از فسادها در کشور است
نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پرونده اکبر طبری، جعبه سیاه بسیاری از فسادها در کشور است که کلام رهبر معظم انقلاب در مراقبت از نفوذی‌های دشمن را به اثبات رساند.

حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده روز چهارشنبه در یادواره شهدای طلبه ورامین که در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: این که امروز در کنار دست یک شخصی بزرگ، فردی مفسد سر در می‌آورد که پرونده‌اش جعبه سیاه بسیاری از فسادها در کشور است کلام رهبر معظم انقلاب را ثابت می‌کند که باید بیش از گذشته حواسمان به نفوذی‌ها باشد.

وی افزود: بخشی از این دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون گرگ هستند ولی باز هم گرگ هنگام حمله از خود صدایی ایجاد می‌کند ولی امروز برخی از دشمنان نظام همچون موریانه، از درون در حال نابود کردن کشور هستند.

وی اظهار کرد: وقتی کشور از افراد دین‌دار، باتقوا و عالم خالی می‌شود، مجال برای حضور افرادی همچون طبری فراهم می‌شود که با رفتار خود، حتی نظر یک شخصیت عالم و بزرگ را نیز جلب می کند و با وجود ارائه گزارش‌ از رفتار وی، آنقدر اطیمنان از او پیدا کرده که حتی فکرش به این فساد نمی‌رسد.

علیزاده افزود: مقام اجرایی قوه قضائیه، نفر دوم این قوه است که همه قدرت، درهم و دینا و پول را در اختیار دارد، او بسیاری از افراد را به بهانه‌های مختلف آلوده می‌کند تا اگر روزی دستگیر شد، جامعه دچار پیچیدگی شود.

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز با تلاش‌های رئیس قوه قضائیه، مبارزه با فساد از درون قوه و از حوزه ریاست آغاز شده تا این اطمینان به مردم داده شود که مبارزه با فساد با قدرت آغاز شده است.

وی افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی نعمتی بزرگی است که به برکت مجاهدت‌های بسیار به دست آمده، ایجاد نظام سیاسی مبتنی بر دین، آرزوی حضرت علی(ع) بود و امانتی است که باید قدردانی از آن را در خدمت صادقانه به مردم به جا آورد.

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه گفت: امروز پیام عدالت علوی به جای جای جهان مخابره شده و ملت‌های مظلوم این پیام را با جان و دل پذیرفته و به آن عمل می‌کنند که نمونه‌ای از آن را می‌توان در اعتراضات اخیر آمریکا مشاهده کرد، پیامی که شاید خودمان به درستی از آن استفاده نمی‌کنیم.

وی با تأکید بر لزوم شناخت راه‌های نفوذ دشمن گفت: دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند تا با ایجاد یأس و ناامیدی و شبهه‌افکنی در بین مردم و به ویژه جوانان، مسیر انقلاب را تغییر دهند که مقابله با این توطئه به بصیرت نیاز دارد.

علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مجاهدت شهدای طلبه گفت: شهدای روحانیت که در حوزه تربیت جهادی شکل گرفتند، نه فقط بر روی منبر وعظ که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، اثربخشی خود را به اثبات رسانده و همواره در خط مقدم جبهه‌های جنگ، حضور داشتند.

وی افزود: روحانیون شهید، علم خود را با بصیرت عجین کردند چرا که اگر علم، در حوزه اندیشه بماند ممکن است که برای امنیت بشریت مزاحمت ایجاد کند، چه بسیار عالمانی که به دلیل بی‌بهره بودن از بصیرت، در حوزه‌های اجتماعی و سیاسی به کشور آسیب رسانده و ضررشان، به مراتب از دشمنان شناخته شده بیشتر است.

شهرستان ورامین در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، ۲۱ شهید طلبه تقدیم اسلام کرده است.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.