گیلان میزبان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شد
گیلان میزبان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شد
دور رفت از گروه اول رقابت های فوتبال ساحلی لیگ برتر کشور به میزبانی گیلان در رودسر برگزار می شود.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های فوتبال ساحلی لیگ برتر کشور قرعه کشی شد که تیم شاهین خزر رودسر نماینده گیلان در گروه اول این مسابقات قرار گرفت.

فرزاد سیری افزود: با توجه به قرعه کشی انجام شده و اعلام فدراسیون فوتبال دور رفت این مسابقات از ۱۹ مرداد ماه جاری آغاز می شود که میزبانی دور رفت گروه اول بر عهده شاهین خزر رودسر است.

وی ادامه داد: تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر نماینده شایسته استان گیلان در گروه اول این رقابت ها با تیم های فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر، شهرداری بندرعباس و منطقه آزاد چابهار هم گروه است.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد: میزبانی دور برگشت این گروه نیز برعهده تیم پارس جنوبی بوشهر است که امیدواریم تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر با درخشش در دور رفت و  همچنین دور برگشت این رقابت ها به مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور صعود کند.

وی خاطرنشان کرد: رقابت های فوتبال ساحلی لیگ برتر باشگاه های کشور در سه گروه چهار تیمی برگزار می شود که در نهایت دو تیم برتر هر گروه، جواز حضور در مرحله دوم این رقابت ها را تصاحب می کنند.

سیری تصریح کرد: گیلان یکی از قطب های برتر در فوتبال ساحلی کشور بشمار می رود و شاهین خزر رودسر نماینده این استان نیز یکی از تیمهای قدرتمند کشور است که سال گذشته در نخستین دوره رقابتهای فوتبال ساحلی جام باشگاه های جهان که با حضور ۱۹ تیم در آلانیای ترکیه برگزار شد، به عنوان یکی از دو نماینده ایران در این مسابقات حضور یافت و در نهایت مقام ارزنده چهارمی جهان را به خود اختصاص داد.