الهویی پیشدستی کرد و به تیم ملی برگشت!
الهویی پیشدستی کرد و به تیم ملی برگشت!
معین نیوز_گل گهر با الهویی که به عنوان دستیار قلعه نویی در تیم ملی شناخته می‌شود نتایج خوبی نگرفته است.

خبرآنلاین،امیر قلعه‌نویی عصر روز ۲۱ اسفندماه، در شرایطی که مردم سرگرم خرید نوروز و حساب و کتاب‌های پایانی سال بودند، سرمربی تیم ملی شد. او بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان و در حالی که تیمش ۴ بر صفر برنده شده بود، از هواداران گل‌گهر خداحافظی کرد و به تهران برگشت.

چند روز بعد، در اقدامی عجیب از سوی مدیران باشگاه سیرجانی، سعید الهویی دستیار قلعه‌نویی به عنوان سرمربی گل‌گهر انتخاب شد. البته سورپرایز ادامه داشت زیرا الهویی به عنوان یکی از دستیاران قلعه‌نویی در تیم ملی هم معرفی شد. به یکباره نگاه‌ها به سمت سیرجان برگشت و به نظر می‌رسید یک سرمربی بزرگ در فوتبال ایران پا به عرصه گذاشته اما هر چه گذشت، شرایط تغییر کرد و عملکرد مدیران گل‌گهر زیر سؤال رفت.

الهویی مجموعاً ۹ بازی روی نیمکت تیم «پرستاره و بسیار گرانقیمت» گل‌گهر بود که نتایج آن چیزی بیشتر از فاجعه است. به معنای دیگر، در دو بازی اول که هنوز تأثیرات تاکتیکی قلعه‌نویی در تیم به چشم می‌خورد، الهویی موفق به پیروزی شد که یکی از این بردها، در قائمشهر و مقابل تیم بحران‌زده نساجی بود. بعد از آن، گل‌گهر روی نوار ناکامی افتاد و با ۵ شکست و ۲ تساوی به کار خود پایان داد تا خوشبینی در مورد الهویی به یک کابوس تبدیل شود.

حالا نه تنها عملکرد و تفکرات مدیران باشگاه گل‌گهر زیر سؤال رفته و باید پاسخگوی از دست رفتن میلیاردها تومان حساب بیت‌المال بابت عملکرد فاجعه‌بار الهویی باشند بلکه تن و بدن اهالی فوتبال هم لرزیده زیرا باور اینکه چنین فردی با آن کارنامه بتواند به تیم ملی کمترین کمکی کند، باعث تردید است.

نتایج گل‌گهر با هدایت سعید الهویی

۲۶ اسفند: گل‌گهر یک – فولاد صفر (جام حذفی)
۱۱ فروردین: نساجی یک – گل‌گهر ۲ (لیگ برتر)
۱۸ فروردین: ذوب‌آهن یک – گل‌گهر صفر (لیگ برتر)
۲۶ فروردین: گل‌گهر ۲ – فولاد ۲ (لیگ برتر)
۳ اردیبهشت: هوادار یک – گل‌گهر یک (لیگ برتر)
۱۰ اردیبهشت: پرسپولیس ۲ – گل‌گهر یک (جام حذفی)
۱۶ اردیبهشت: گل‌گهر صفر – آلومینیوم یک (لیگ برتر)
۲۲ اردیبهشت: پرسپولیس ۴ – گل‌گهر صفر (لیگ برتر)
۲۸ اردیبهشت: گل‌گهر صفر – صنعت‌نفت آبادان یک (لیگ برتر)