برگزاری مراسم در پارکینگ‌ها صحت ندارد/ مردم پولی برای تعمیر خودرو ندارند/ متقاضی احداث اتوسرویس ۵۰ درصد کاهش یافت
برگزاری مراسم در پارکینگ‌ها صحت ندارد/ مردم پولی برای تعمیر خودرو ندارند/ متقاضی احداث اتوسرویس ۵۰ درصد کاهش یافت
رییس اتحادیه دارندگان تعمیرگاه و اتوسرویس و توقفگاه و پارکینگ تهران گفت: در صورت مشاهده برگزاری مراسم در اتوسرویس و یا پارکینگ‌های تعمیراتی برخورد شدید خواهد شد و با ارائه گزارش به اماکن مرکز مربوطه پلمپ می‌شود.

محسن فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره اخباری مبنی بر برگزاری مراسم ختم و عروسی در برخی پارکینگ‌های خودرو و اتوسرویس‌ها اظهار داشت: مطلقا چنین چیزی صحت ندارد و در هیچ مرکز تعمیرگاهی و یا اتوسرویس امکان برگزاری مراسم وجود ندارد.

وی افزود: تاکنون کسی برای برگزاری مراسم به مراکز تعمیرگاهی مراجعه نکرده، احتمالا خبر مربوط به پارکینگ اختصاصی خود تالارها باشد که ارتباطی به صنف ما ندارد. در هر حال در صورت مشاهده برگزاری مراسم در اتوسرویس و یا پارکینگ‌های تعمیراتی برخورد شدید خواهد شد و با ارائه گزارش به اماکن مرکز مربوطه پلمپ می‌شود.

رییس اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتوسرویس و توقفگاه و پارکینگ تهران درباره روند تغییرات مراجعه دارندگان خودرو به اتوسرویس‌ها نیز گفت: در حال حاضر بازار بسیار خراب است، چون مردم پولی برای تعمیر خودرو ندارند، مثلا گلگیر ۲۰۶ که ۹۰ هزار تومان بوده به ۴۳۰ هزار تومان رسیده است، لوازم به قدری گران شده که مردم ترجیح می‌دهند با وجود خرابی خودرو اصلا مراجعه‌ای برای تعمیر و یا سرویس خودرو نداشته باشند. ضمن اینکه ترددها نیز نسبت به قبل کمتر شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: متقاضی احداث اتوسرویس هم نسبت به سال قبل ۵۰ درصد کاهش داشته و دلیل آن نیز  عدم سوددهی است و در نتیجه مردم سرمایه‌گذاری نمی‌کنند.