درگیری مسلحانه شدید و چند ساعته تکاوران ناجا با اشرار
درگیری مسلحانه شدید و چند ساعته تکاوران ناجا با اشرار
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و 468کیلو تریاک در شهرستان "ایرانشهر" خبر داد.

به گزارش گروه اجتمای خبرگزاری برنا؛ سردار محمد قنبری گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان در پی پایش دقیق اطلاعاتی باندهای توزیع کننده مواد مخدر به سرنخ هایی از قاچاق محموله مواد افیونی به حوزه استحفاظی شهرستان “ایرانشهر” دست یافتند.

او افزود: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان “ایرانشهر” با پشتیبانی اطلاعاتی تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، موفق شدند شب گذشته مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی کنند.

سردار قنبری بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از ساعتی کمین به محض ورود سوداگران مرگ به این منطقه با آنان درگیر که با توجه به آتش پر حجم تکاوران پلیس قاچاقچیان خودروها را رها و به سمت ارتفاعات منطقه متواری  شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات که ساعتی به طول انجامید، ضمن دستگیری ۲ سوداگر مرگ در بازرسی از ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ یک تن و ۴۶۸ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک، ۲ قبضه کلاش، ۵ تیغه خشاب حاوی ۸۵ فشنگ جنگی نیزکشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای متواری این باند حرفه ای قاچاق خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.