مدیرعامل تراکتور: روی مواضع خود مبنی بر ضرورت تعطیلی لیگ برتر مصر هستیم
مدیرعامل تراکتور: روی مواضع خود مبنی بر ضرورت تعطیلی لیگ برتر مصر هستیم
مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور با اشاره به پافشاری چهار باشگاه خصوصی روی مواضع اعلام شده قبلی مبنی بر ضرورت تعطیلی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور گفت: تغییری در این زمینه ایجاد نشده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی تراکتور با اشاره به پافشاری چهار باشگاه خصوصی روی مواضع اعلام شده قبلی مبنی بر ضرورت تعطیلی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور گفت: تغییری در این زمینه ایجاد نشده است.

میر معصوم سهرابی روز پنجشنبه در  یک گفت‌وگوی خبری اظهار کرد: تیم فوتبال تراکتور از زمانی که فدراسیون فوتبال و ستاد مبارزه با کرونا ابلاغ کرده، تمرینات انفرادی و گروهی را در قالب چند نفر و به منظور حفظ آمادگی جسمانی بازیکنان، شروع کرده و با تمام قدرت از نظر فنی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کار را پیش می‌برد.

وی ادامه داد: درب‌های باشگاه به روی بازیکنان باز شده و امکانات مختلف نظیر زمین‌های چمن و کادر فنی در اختیار آنان قرار دارد.

سهرابی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط باشگاه تراکتور، توضیح داد: در این راستا ابتدا دو تست خون از بازیکنان گرفته شد که چهار بازیکن ما مشکوک به کرونا بودند، سپس تست «پی.سی.آر» از بازیکنان انجام شد که خوشبختانه نتیجه تست تمامی اعضای تیم منفی بود.

وی یادآوری کرد: دو روز قبل نیز بار دیگر تست «پی.سی.آر» از اعضای تیم گرفته شد که متاسفانه این بار جواب تست شش نفر از اعضای تیم متشکل از چهار نفر آنان بازیکن، یک نفر از کادرفنی و یک نفر از کادر پزشکی مثبت اعلام شد.

وی در ارتباط با بیانیه چهار باشگاه خصوصی در خصوص شرایط برگزاری مسابقات لیگ‌برتر، گفت: ما خواستار ایجاد زیرساخت‌ها برای حفظ سلامت بازیکنان هستیم و همچنان روی مواضع خود پافشاری می‌کنیم و اکنون منتظر برخی اقدامات از سوی فدراسیون فوتبال هستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه موافق ادامه لیگ برتر نیستیم، تاکید کرد: تیم ما از تمامی تیم‌ها قدرتمند بوده و از نظر آمادگی بازیکنان شرایط بسیار خوبی دارد و تنها دغدغه‌ی ما، حفظ سلامت بازیکنان است.

وی در خصوص شرایط بازیکنان خارجی تراکتور، بیان کرد: جفرسون یوری و حمزویی به دلیل شرایط قرنطینه در کشورهایشان مانده‌اند و امکان سفر ندارند، حتی دو بار بلیت حمزویی کنسل شده است. همچنین با توجه به آمار رو به رشد مبتلایان به کرونا در کشورمان، دژاگه نگران سلامت خانواده خود بوده و از کادرفنی درخواست کرده که فعلا در آلمان بماند.

وی با تاکید بر اینکه در صورت ابتلای پنج بازیکن یک تیم به کرونا، مسابقات آن تیم برگزار نمی‌شود، اظهار کرد: انصراف تیم‌های خصوصی در صورت فراهم نبودن شرایط، بر اساس قوانین فیفا و ای اف سی خواهد بود. اگر مسئولان مربوطه و فدراسیون فوتبال تضمین دهد، ما در خدمتشان هستیم و مشکلی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: سلامت بازیکنان در فصل کنونی و بعدی برای ما مهم است؛ چرا که کیفیت یک بازیکن در صورت ابتلا به کرونا، پایین می‌آید.

تیم فوتبال تراکتور با ۳۷ امتیاز در رده سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارد.