مدیر مرکز ترک اعتیاد لنگرود دستگیر شد
مدیر مرکز ترک اعتیاد لنگرود دستگیر شد
معین نیوز_مسئول روابط عمومی اداره کل دادگستری گیلان اعلام کرد: با دستور رئیس دادگستری این استان مدیر مرکز ترک اعتیاد لنگرود دستگیر شد.

شهریار فیروزان جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در نخستین اقدام و با دستور رئیس دادگستری گیلان، مدیر مرکز ترک اعتیاد منطقه کلیدبر شهرستان لنگرود بازداشت شد.

وی افزود: همچنین برخی از مقصران احتمالی نیز بازداشت شدند تا علت حادثه به طور دقیق مشخص شود که پس از مشخص شدن علت آتش سوزی، خبر تکمیلی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: از زمان وقوع آتش سوزی در مرکز ترک اعتیاد کلیدبر لنگرود،مسئولان دستگاه قضایی گیلان برای مشخص شدن علت این آتش سوزی در لنگرود حضور یافتند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

مسئول روابط عمومی دادگستری گیلان بیان کرد: به هر حال مسئولان دستگاه قضا با تعامل با دیگر دستگاه‌های مربوطه در تلاشند تا هرچه سریعتر علت آتش‌سوزی این مرکز ترک اعتیاد مشخص شود.

به گزارش ایرنا، ساعت پنج و ۴۵ دقیقه صبح امروز در کمپ ترک اعتیادی به نام ” گام اول رهایی” واقع در شهرستان لنگرود طعمه حریق شد که به دلیل آتش سوزی در این کمپ، ۳۲ نفر فوت و ۱۷ نفر نیز مصدوم شدند.

این کمپ در گذشته مدرسه بوده اما از چند سال قبل به عنوان کمپ مورد استفاده قرار می‌گرفته است.