وزیر ورزش: با خاطیان قرارداد ویلموتس برخورد خواهد شد
وزیر ورزش: با خاطیان قرارداد ویلموتس برخورد خواهد شد
وزیر ورزش و جوانان در واکنش به رای فدراسیون بین‌المللی فوتبال درباره پرونده «مارک ویلموتس» سرمربی سابق تیم ملی گفت: به طور قطع پرونده کسانی که در هنگام عقد قرارداد سهل‌انگاری کرده‌اند به محاکم قضایی خواهد رفت و با خاطیان برخورد خواهد شد.

به گزارش ایرنا،   «مسعود سلطانی‌فر» این اظهارات را روز چهارشنبه  پس از پایان نشست هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران مطرح کرد و افزود: اگر در هنگام عقد قرارداد ویلموتس قصور و سهل‌انگاری صورت گرفته باشد، دستگاه‌های نظارتی و امنیتی ورود می‌کنند و پرونده کسانی که سهل‌انگاری کرده‌اند هم به محاکم قضایی خواهد رفت.

وزیر ورزش و جوانان به مردم اطمینان داد پرونده مبارزه با فساد در ورزش با همکاری وزارتخانه‌های اطلاعات و ورزش و همچنین قوه قضاییه تشکیل شده است و با خاطیان و مقصران قرارداد ویلموتس برخورد خواهد شد.

سلطانی‌فر حکم  فیفا را ناعادلانه عنوان کرد و افزود:  برای دفاع از منافع  ملی و  جلوگیری از اتلاف مالی و دفاع از فوتبال باید از همه ظرفیت‌های حقوقی اداری و اجرایی کشور استفاده کنیم تا تدبیر شود که حکم در دادگاه عالی ورزش شکسته شود.

وی افزود: توصیه کردیم از همه ظرفیت‌های حقوقی در کشور استفاده شود و با ایجاد همگرایی در حفظ منافع ملی و فوتبال کشور این رای را در دادگاه عالی ورزش به نفع ایران تغییر دهیم.