کارشناس بازار: اکنون وقت خرید طلا است
کارشناس بازار: اکنون وقت خرید طلا است
معین نیوز_بازار طلا طی ماه های گذشته به دلیل نگرانی ها نسبت به افزایش تورم رشد بسیار قدرتمندی را تجربه کرده است. برخی از کارشناسان بر این باورند که قیمت طلا همچنان بالا تر خواهد رفت.

بازار طلا طی ماه های گذشته به دلیل نگرانی ها نسبت به افزایش تورم رشد بسیار قدرتمندی را تجربه کرده است. برخی از کارشناسان بر این باورند که قیمت طلا همچنان بالا تر خواهد رفت.

فرانک هولمز کارشناس بازار و مدیر عامل و مدیر ارشد یک شرکت سرمایه گذاری در مصاحبه ای اعلام کرد که تورم رشد بسیار بیشتری خواهد کرد و سرمایه گذاران باید طلا، ارز های رمز پایه و املاک در اختیار داشته باشند.

هولمز که شرکت وی بیش از ۴ میلیارد دلار دارایی را تحت کنترل خود دارد در مصاحبه اش عنوان کرد که تورم به شکل قابل توجهی دست کم گرفته می شود و اگر آن را با معیار های سنتی بررسی کنیم حتی به ۱۲ درصد نیز می رسد.

وی گفت دولت ایالات متحده و همچنین فدرال رزرو در تلاشند تا تورم را چندان بالا اعلام نکنند چرا که هنوز رشد و بهبود اقتصادی به وجود آمده بسیار شکننده و ناپایدار است.

افزایش قیمت ها از هم اکنون به وجود آمده است و تورم می تواند فشار قیمتی بسیار بالایی را ایجاد کند. هولمز بر این باور است که دارایی های امن بهترین راه نجات از تورم است.

دولت فدرال درباره تورم بسیار نگران است و تلاش می کند تا ان را کنترل کند اما با این وجود تورم شدیدی در راه آمدن است و راه نجات از آن دارایی هایی مانند طلا خواهد بود.

هولمز در ادامه صحبت هایش گفت که انتظار دارد قیمت طلا تا سه سال آینده به ۴ هزار دلار برسد. وی همچنین اعلام کرد که در کنار طلا به نگهداری املاک و مستغلات نیز علاقه مند است.

از نظر هولمز دیگر راهی که می توان با آن از تورم مصون ماند ارز های دیجیتال است. از نظر وی ارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم در بلند مدت می توانند بسیار موفق عمل کنند.

بیت کوین